apple вперше дозволила запуск стороннього магазину на своїи платформі

Apple вперше дозволила запуск стороннього магазину на своїй платформі

Компанія Apple вперше дозволить запуск стороннього магазину додатків на своїй платформі, що стало можливим завдяки новим регуляціям в Європейському Союзі. Про це повідомляє Bloomberg.

Apple відновить обліковий запис розробника для шведського підрозділу Epic, що дозволить цій ігровій компанії продовжити реалізацію своїх планів зі створення власного магазину додатків в ЄС. Це важливий крок, адже до цього часу Apple не дозволяла завантажувати додатки за межами свого офіційного маркетплейсу, відомого як Apple App Store.

Нові правила були впроваджені у відповідності до Закону ЄС про цифрові ринки, який набув чинності цього тижня. Відтепер Apple зобов’язана дозволити конкурентам працювати на своїй платформі, відкриваючи нові можливості для розробників та користувачів.

Epic потребує облікового запису розробника, щоб мати змогу запускати свої додатки в регіоні та продовжувати роботу над своїм маркетплейсом додатків. Цей маркетплейс слугуватиме альтернативою Apple App Store, пропонуючи користувачам більше варіантів для завантаження та придбання додатків.

До цього моменту, Apple не дозволяла процес, відомий як бічне завантаження, коли додатки завантажуються з інших джерел, окрім офіційного магазину компанії. Зазвичай, Apple стягує комісію в розмірі від 15% до 30% за покупки, здійснені в App Store. Відкриття платформи для інших магазинів додатків може змінити цей підхід, надаючи користувачам більше свободи та можливостей для вибору.

Також нагадаємо що ЄС планує наложити штраф на Apple.

Hosting Ukraine