Санкції США проти рф

Нові США санкції проти рф

Сполучені Штати Америки вводять розширений пакет санкцій проти Російської Федерації, охоплюючи понад півтисячі нових заходів. В обмеження включено ключові елементи фінансової системи країни, серед яких виступає національна платіжна система «Мір», різноманітні банківські установи та організації у сфері фінтех. Про це оголосила Оксана Маркарова, посол України в США, через соціальну мережу Facebook.

Деталі нових санкцій проти РФ

За інформацією Маркарової, серед об’єктів санкцій виявилася Національна система платіжних карт (НСПК), яка управляє системою «Мір» і є державним органом, підконтрольним Центральному банку Росії. НСПК забезпечує обробку фінансових транзакцій в межах країни та за її межами, відіграючи важливу роль у фінансовому секторі.

Міністерство фінансів США внесло до санкційного списку дев’ять фінансових інституцій, включаючи банки з головними офісами на територіях, де розташовані ключові військово-промислові об’єкти Росії, а також п’ять інвестиційних фондів та венчурних компаній, спрямованих на підтримку інноваційних технологій та промисловості нового покоління в РФ, і шість фінтех-організацій.

Список обмежених фінансових установ В санкційний перелік потрапили

  • Avangard Bank,
  • Bank RostFinance
  • Commercial Bank Chelindbank,
  • Commercial Bank International Financial Club,
  • Commercial Bank Modulbank,
  • Joint Stock Company Databank,
  • Maritime Joint Stock Bank,
  • Bystrobank,
  • SPB Bank.

Санкції проти інвестиційних компаній та фондів Серед обмежених інвесторів та фондів – BSF Capital, який займається інвестиційними банківськими послугами, венчурними інвестиціями, управлінням активами та роботою з масштабними проєктами, Investment Consultant Elbrus Capital, Orbita Capital Partners, Investment and Venture Fund of the Republic of Tatarstan, Guard Kapital.

Фінтех-організації під санкціями До санкційного списку також включені Finansovye Informatsionnye Sistemy, Quorum, Crypto Pro, Faktor TS, Sistemy Prakticheskoi Bezopasnosti, Validata, які спеціалізуються на розробці програмного забезпечення та рішень для фінансового сектору, зокрема в області криптографії та безпеки.

Напередодні другої річниці з моменту вторгнення в Україну, 23 лютого, президент США Джо Байден оголосив про введення цих обширних санкційних заходів проти Російської Федерації.