shiba-inu-спалив-798-мільионів-токенів-що-тепер-буде-з-ціною-shib

Shiba Inu спалив 798 мільйонів токенів – що тепер буде з ціною SHIB?

Негативна цінова динаміка SHIB сигналізувала про те, що попит на цей актив не був високим.
Щотижнева пропозиція SHIB підскочила майже в 4 рази.

Активність SHIB в мережі різко впала, а приплив нових користувачів зменшився.
Понад 24 мільйони монет Shiba Inu [SHIB] було виведено з обігу за останні 24 години, оскільки друга за величиною монета-мем продовжувала демонструвати високу активність видобутку.

SHIB згорає, але ціна йде в інший бік

Згідно з нещодавнім оновленням X (раніше Twitter), кількість спалених токенів перевищила показники попереднього дня більш ніж на 90%. За тиждень з димом пішло 798 мільйонів токенів, що майже в чотири рази більше, ніж за попередній тиждень.

Спалювання токенів привернуло увагу криптоентузіастів, оскільки більшість проектів прагнуть вивести монети з обігу для довгострокового зростання вартості.

Виведення монет з обігу створює шок пропозиції, який, у поєднанні з високим попитом, може призвести до зростання цін.

Однак останнім часом SHIB явно не був бенефіціаром, оскільки, за даними CoinMarketCap, монета впала на 20% за тиждень. Це свідчить про те, що попит на актив не був дуже високим на момент написання цієї статті.

SHIB бачить різке падіння активності в мережі

Згідно з дослідженням AMBCrypto даних Santiment, щоденна кількість унікальних адрес, що беруть участь в транзакціях SHIB, впала більш ніж на 50% за тиждень.

Крім того, значно сповільнилася швидкість створення нових адрес. Лише близько 862 нових адрес було створено 17 квітня, що становить менше половини від кількості, зафіксованої тиждень тому.

Низькі темпи зростання мережі означали, що монета не набирала достатньої популярності.

SHIB на ринках деривативів

Падіння ціни також знизило спекулятивний інтерес до монети.

Відкритий інтерес (OI), або гроші, заблоковані у невиконаних ф’ючерсних контрактах SHIB, впав на 38% за тиждень і більш ніж на 55% з початку місяця, помітила AMBCrypto, використовуючи дані Coinglass.

При цьому, більшість трейдерів деривативами були налаштовані бичаче щодо SHIB, оскільки співвідношення довгих і коротких позицій залишалося більше 1 на момент написання цієї статті.