Аналітики прогнозують зростання вартості BTC

Аналітики прогнозують безпрецедентне зростання вартості BTC до 2029 року

Згідно з прогнозами аналітиків брокерської компанії Bernstein, вартість BTC до 2029 року зросте на 659% у порівнянні з серединою червня цього року. Перша криптовалюта досягне ціни пів мільйона доларів, про це повідомило видання Business Insider.

Експерти вважають, що до кінця 2024 року BTC коштуватиме 200 тисяч доларів, до 2029 року – 500 тисяч доларів, а до 2033 року – мільйон доларів.

Причини зростання BTC

Основною причиною стрімкого зростання вартості BTC є високий попит на біткоїн-біржові ETF, які з моменту свого запуску на початку цього року залучили десятки мільярдів доларів у вигляді активів.

Аналітики впевнені, що цей високий попит у поєднанні з постійно зменшуваною пропозицією BTC створює сприятливу динаміку попиту та пропозиції, що призведе до подальшого зростання цін на популярну криптовалюту.

«Цьому сприяє безпрецедентний попит на BTC (190 мільярдів доларів AUM у 2025 році проти 60 мільярдів доларів сьогодні) через біржові фонди, якими керують провідні світові менеджери з управління активами, а також обмежена пропозиція BTC», – зазначають експерти.

Раніше аналітики передбачали, що BTC досягне максимуму циклу у 150 тисяч доларів у 2025 році, але через сильні потоки ETF їхні очікування зросли.

Прогноз був частиною замітки про діяльність компанії-розробника програмного забезпечення MicroStrategy, яка, на думку аналітиків, «будує найбільшу в світі BTC-компанію».

MicroStrategy акумулювала 1,1% від загального обсягу пропозиції BTC, що становить близько 14,5 мільярда доларів, тоді як ринкова оцінка MicroStrategy становить 26 мільярдів доларів.

У матеріалі також зазначено, що 14 червня BTC торгувався трохи вище 65 тисяч доларів, що приблизно на 12% нижче рекордного максимуму BTC, який становив майже 74 тисячі доларів.

Нагадуємо, відомий інвестор та автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі назвав цифрове золото найпростішим способом для того, аби стати мільйонером.

Нагадаємо, що раніше ми вже писали про прогноз курсу біткона

бінанс