Как спастись от инфаркта и инсульта.

Як врятуватися від інфаркту та інсульту

Учені кардіологи з Канади впевнені, що знизити ризик інфаркту в літньому віці можна завдяки навіть зовсім невеликим фізичним навантаженням.

Кардіологи опублікували результати експерименту у своїй науковій роботі в Journal of Cardiopulmonary Rehabilitation and Prevention. Деніел Курньє з університету Монреаля заявив, що для хворих людей, які страждають на серцево-судинні проблеми та які не мають змоги займатися активними видами спорту з’явився шанс уникнути повторного нападу.

Вчений зазначив, що для істотного зниження ризику інфаркту або інсульту достатньо всього лише невеликого збільшення фізичного навантаження. Він так само додав, що найбанальніша зарядка може врятувати їх від важких захворювань, зовсім не обов’язково бути професійним спортсменом. Курньє з колегами провели дослідження. Вони перевірили стан здоров’я 200 літніх чоловіків і 40 жінок, які зовсім нещодавно перенесли інсульт, ішемічну хворобу серця, мали коронарну недостатність або мали інші хвороби серцево-судинної системи.

Как спастись от инфаркта и инсульта.

Жінки та чоловіки, які брали участь у дослідженні, погодилися протягом деякого часу давати собі не дуже велике фізичне навантаження. Вони займалися на велотренажері, а в цей час кардіологи спостерігали за станом їхньої серцево-судинної системи. У результаті експерименту вчені встановили, що люди з умовно нормальним рівнем фізпідготовки, і ті учасники дослідження, чиї показники були на 20% нижчими за норму, на багато краще справлялися з вправами і фізичним навантаженням, ніж інші учасники експерименту. Вчені кардіологи з Канади зробили висновок, що це в рази знижує ймовірність серцевого нападу або інсульту повторно.

Как спастись от инфаркта и инсульта.

«У нашій роботі ми дуже часто бачимо людей, які надходять до центрів кардіологічної реабілітації в зовсім поганій фізичній формі. Людей, які ніколи не займалися не або не займаються не те що спортом – простою зарядкою. Усе це дуже негативно впливає на їхнє здоров’я. Це веде до подальших проблем у майбутньому”, – сказав Максим Кару, другий автор статті.

Leave a Reply