Можливість Підвищення Податків

Можливість Підвищення Податків: Коментарі Гетманцева

Пропозиції щодо підвищення податків, зокрема військового збору, очікуються від уряду найближчим часом і, ймовірно, будуть достатньо радикальними.

Про це в кулуарах парламенту повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів та податкової політики Данило Гетманцев, передає кореспондент Еспресо Дмитро Дідора.

Говорячи про можливість підвищення військового збору та податку на додану вартість, Гетманцев зазначив, що такі пропозиції від Кабміну очікуються найближчим часом.

“Ми неодноразово чули від міністра фінансів та міністра оборони про недофінансування військових видатків у бюджеті. Це недофінансування вимірюється сотнями мільярдів гривень. Це великі суми, які не можна покрити точковими рішеннями або детінізацією, бо ресурс від детінізації вже використовується. Перевиконання бюджету є, але цього недостатньо для покриття існуючих потреб. Ми очікуємо пропозиції від Кабінету Міністрів щодо вирішення цієї проблеми,” – сказав Гетманцев.

Він також додав, що ситуація є дуже серйозною.

“Зважаючи на серйозність ситуації, очікуємо такі пропозиції найближчим часом. Якими вони будуть, я не можу сказати, але зрозуміло, що вони будуть достатньо радикальними,” – підкреслив Гетманцев.

Раніше Данило Гетманцев повідомляв, що Кабінет Міністрів України готує пропозиції щодо підвищення військового збору та податку на додану вартість. Проте наразі невідомо, якими будуть нові ставки.

Hosting Ukraine