Прогноз курса біткоїна

Прогноз курса біткоїна

Аналітик криптовалют прогнозує вартість BTC через 11 років

До 2035 року вартість найпопулярнішої криптовалюти в світі, BTC, може досягнути одного мільйона доларів. За словами біткоїн-аналітика Віллі Ву, який інвестував у BTC з 2013 року, незважаючи на коливання курсу, біткоїн продовжить зміцнювати свої позиції та розширювати своє присутність у різних аспектах повсякденного життя.

На своїй сторінці у Twitter (X), Віллі Ву поділився графіком, який ілюструє розвиток біткоїну з моменту його заснування у 2010 році.

“До 2035 року ми прогнозуємо, що реальна вартість біткоїну складе $1 млн. Цей прогноз базується на аналізі кривої зростання користувачів, і я маю на увазі реальну вартість, а не максимальні піки під час бичачого ринку,” – заявив Ву.

Він зазначив, що первинно біткоїн торгувався лише після досягнення тисячного користувача. Створення криптовалютних бірж, таких як Bitstamp у 2011 році, дало змогу глобально оцінювати вартість активу. Після 2012 року ціна BTC більш точно відображала зростання чисельності користувачів.

За словами Ву, зараз біткоїн все ще на ранніх етапах прийняття. Він зазначив, що лише 4,7% населення використовували біткоїн, що можна порівняти з поширенням Інтернету у 1999 році.

Нагадуємо, що аналітики з дослідницької брокерської компанії Bernstein прогнозують відновлення бичачого росту основного криптоактиву BTC у найближчому майбутньому.

Експерти криптовалют вказують на потенційну цільову вартість у $150,000 до кінця 2025 року.