Уряд США контролює понад 210 000 BTC

Уряд США контролює понад 210 000 BTC

За даними аналітиків CryptoQuant, уряд Сполучених Штатів Америки зберігає 210 392 BTC на суму $14,42 млрд, що робить його одним із найбільших власників біткоїнів, повідомляє Incrypted.

Що відомо

Експерти зазначають, що Міністерство юстиції США, Податкова служба та інші відомства не продавали жодного біткоїна з липня 2023 року. Нереалізований прибуток уряду зріс у 2,4 раза.

Зазначимо, що раніше аналітики платформи Arkham виявили адресу, яка імовірно належить владі США. На ній зберігається 215 245 BTC, що становить близько $14,68 млрд. Окрім біткоїнів, на цьому гаманці зберігається 50 147 ETH, 10,14 млн USDC, 5,36 млн DAI та 2,27 млн USDT.

Нагадаємо

У березні 2023 року США перевели на Coinbase біткоїни, конфісковані у хакера Silk Road. У квітні уряд продав ще 9861 BTC.

У січні 2024 року представники влади повідомили про намір продати частину криптовалюти, пов’язаної зі справою даркнет-майданчика. У заяві згадувалися активи в розмірі 2934 BTC.

Додаткова інформація

Розширене збереження криптовалют урядом США викликає зацікавлення у фінансових колах. Урядові органи продовжують активно відслідковувати та конфісковувати криптоактиви, пов’язані з незаконною діяльністю. Це є частиною стратегії боротьби з кіберзлочинністю та відмиванням грошей.

Також, такі великі обсяги криптовалют, що зберігаються у розпорядженні уряду, можуть впливати на ринкові ціни. Інвестори уважно стежать за можливими продажами урядових біткоїнів, оскільки це може призвести до значних коливань на ринку. Останні дії уряду з продажу конфіскованих активів демонструють серйозність намірів у регулюванні криптовалютного ринку.

Ці кроки показують, що уряд США не лише контролює значні обсяги цифрових активів, але й готовий активно втручатися у ринкові процеси, коли це необхідно для забезпечення фінансової стабільності та безпеки.