Великобританія надасть Україні понад 10 тисяч дронів

Великобританія надасть Україні понад 10 тисяч дронів

Великобританія надасть Україні понад 10 тисяч дронів, заявив міністр оборони

7 березня Грант Шаппс відвідав Київ із офіційним візитом, під час якого зустрівся з Президентом Зеленським та його українським колегою Умєровим. Голова Міністерства оборони Великобританії Грант Шаппс під час своєї поїздки до Києва повідомив про відрахування 325 мільйонів фунтів стерлінгів на придбання понад 10 тисяч дронів для Збройних Сил України. Відповідна інформація була опублікована на офіційному сайті уряду Великобританії. За інформацією, оприлюдненою на сайті, під час візиту в столицю України Шаппс провів зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським та міністром оборони Рустемом Умєровим.

Там він анонсував військову підтримку для Збройних Сил України, що складатиметься із приблизно 416 мільйонів доларів США на закупівлю десятків тисяч дронів. Урядовий сайт повідомляє, що йшлося про дрони FPV, 1000 ударних безпілотників, а також розвідувальні та морські БПЛА.

22 лютого міністр оборони Великобританії оголосив про намір відправити в Україну додаткові 200 протитанкових ракет Brimstone та забезпечити навчання ще для 10 тисяч українських солдатів. “Ми посилюємо наше зобов’язання забезпечити Україну сучасними безпілотниками, які будуть доставлені безпосередньо з передових виробничих ліній британської оборонної промисловості на передову. Закликаю наших міжнародних партнерів долучитися до Великобританії в цих зусиллях”, – заявив Шаппс.